تست هوش فوق العاده جالب برای نشان دادن ضریب هوشی شما

تست هوش - حدس بزنید این مانکن به چه سمتی می چرخد

تست هوش فوق العاده جالببرای نشان دادن ضریب هوشی شما :

چنانچه مانکن را در حال چرخش به حالت ساعتگرد می بینید شما از نیمکره راست مغز خود استفاده می کنید، و چنانچه در خلاف جهت حرکت عقربه های ساعت می بینید از نیمکره چپ مغز خود استفاده می کنید. اگر بتوانید چرخش آن را در هر دو جهت ببینید ضریب هوشی شما بالای 160 هست!

سایز تصویر: 210 کیلوبایت - تا لود کامل تصویر چند لحظه صبر کنید.

 http://ircenter.persianblog.ir/

توجه کنید که بعضی از افراد به هیچ عنوان قادر نیستند، جهت چرخش مانکن را در ذهن خود تعویض کنند. این افراد با اطمینان بالایی ادعا می کنند این مانکن فقط و فقط در یک جهت می چرخد. اما چنین نیست اگر برای لحظه ای به قسمت سایه مانکن و یا نوک انگشت پای مانکن توجه کنید، ممکن است بتوانید جهت چرخش را در ذهن خود تعویض کنید. روش دیگر برای تغییر جهت چرخش آن است که مستقیماً به تصویر نگاه نکنید، بلکه نگاه خود را کمی به سمت راست یا چپ منحرف کنید، به طوریکه تصویر تاری از مانکن را ببینید، حال در ذهن خود جهت حرکت را عوض کرده و تصور کنید مانکن در خلاف جهت قبل می چرخد.

معمولاً از هر 10 بار که به این تصویر نگاه می کنید، ممکن است فقط 2 بار قادر به تغییر جهت چرخش باشید.

/ 2 نظر / 9 بازدید
نیوشا

سلام خوب پس چرانگفته نیمکره سمت راست درصد هوششون چند درصد است 50 % ؟ متوسط ؟

شبنم

من موفق شدم در صد بالای 160 رو بگیرم ولی واقعا راسته!!!؟ من همین امروز خوندم که باهوش ترین فرد تا کنون انشتین با ضریب هوشی 160 بوده و یه خواننده ی لهستانی نزدیک به انشتین بوده با ضریب هوشی156!! حالا من بالای 160 شدم؟؟ یکدفعه بگو انشتینو گذاشتم جیپ[نیشخند][چشمک]